Budynek Wydziału Bezpieczeństwa i Porządku urzędu miasta

Ten artykuł dodałem 17.12.2017 roku

W budynku przy ulicy Reymonta 51 znajduje się siedziba Wydziału Bezpieczeństwa i Porządku Urzędu Miasta Radomska.

reymonta_51_byla_przychodnia_kolejowa_1

Kiedyś znajdowała się tam przychodnia dla kolejarzy i ich rodzin, potem budynek stał przez jakiś czas pusty. Pamiętam, że miał dość charakterystyczne wejście. Do nieco wysuniętej w przód części budynku można było wejść przez schody po prawej i po lewej stronie. W pierwszej połowie 2014 roku zakończył się kompleksowy remont. Teraz schody znajdują się tylko z jednej strony budynku, zresztą to rozwiązanie wygląda już zupełnie inaczej niż poprzednie. Oprócz wydziału bezpieczeństwa i porządku w obiekcie znajduje się także rewir dzielnicowych z radomszczańskiej policji.

reymonta_51_byla_przychodnia_kolejowa_2

reymonta_51_byla_przychodnia_kolejowa_3

444 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.