Dwa tematyczne artykuły w najnowszej „Radomszczańskiej”

Ten artykuł dodałem 22.12.2016 roku

W najnowszym numerze „Gazety Radomszczańskiej” (nr 51 z 22 grudnia 2016 r.) znajdują się m.in. moje dwa artykuły związane tematycznie z tym, o czym piszę na blogu.

gazetaradomszczanska_51_2016

Znajdziecie tam tekst na temat Henryka Siemiradzkiego, wybitnego malarza, który spędzał lato w Strzałkowie. Oprócz tego polecam także artykuł, w którym trzy radomszczanki opowiadają o swoich świątecznych wspomnieniach sprzed lat. Można dowiedzieć się jakie potrawy przyrządzano na wigilię oraz jakie prezenty sobie wręczano.

W ogóle cała świąteczna „Gazeta Radomszczańska” pełna jest ciekawych artykułów, więc warto ją zakupić, w święta na pewno znajdziecie chwilę, aby poczytać.

505 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne info

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
3. Zdjęcia w artykułach są aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na adres podany w punkcie 4, na pewno się dogadamy.