Dwa tematyczne artykuły w najnowszej „Radomszczańskiej”

Ten artykuł dodałem 22.12.2016 roku

W najnowszym numerze „Gazety Radomszczańskiej” (nr 51 z 22 grudnia 2016 r.) znajdują się m.in. moje dwa artykuły związane tematycznie z tym, o czym piszę na blogu.

gazetaradomszczanska_51_2016

Znajdziecie tam tekst na temat Henryka Siemiradzkiego, wybitnego malarza, który spędzał lato w Strzałkowie. Oprócz tego polecam także artykuł, w którym trzy radomszczanki opowiadają o swoich świątecznych wspomnieniach sprzed lat. Można dowiedzieć się jakie potrawy przyrządzano na wigilię oraz jakie prezenty sobie wręczano.

W ogóle cała świąteczna „Gazeta Radomszczańska” pełna jest ciekawych artykułów, więc warto ją zakupić, w święta na pewno znajdziecie chwilę, aby poczytać.

984 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: