Konkurs Wiedzy o Radomsku (2017 r.) – pytania i prawidłowe odpowiedzi

Ten artykuł dodałem 26.11.2017 roku

27 listopada 2017 r. w Galerii Muzeum Regionalnego im. S. Sankowskiego w Radomsku odbyła się siódma edycja Konkursu Wiedzy o Radomsku. Pełną relację można przeczytać w tym miejscu. Jedną z dwóch kategorii był „Test Wiedzy”.

vii_konkurs_wiedzy_o_radomsku_4

Warto sprawdzić swoją wiedzę na temat Radomska. Tutaj znajduje się test, a tutaj szablon odpowiedzi.

607 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.