Meble Famegu w Polsce i na świecie

Ten artykuł dodałem 13.12.2018 roku

Podczas pobytów poza Radomskiem dość często zdarza mi się, że znajduję w różnych miejscach charakterystyczne meble firmy Fameg (albo innych firm będących poprzednikami tradycji Famegu). Są one w całej Polsce, a nawet poza jej granicami. O takich znaleziskach informuję zwykle na Facebooku, ale w sumie czemu by nie zebrać tego wszystkiego w jedno miejsce? Jeśli ktoś posiada takie zdjęcia, proszę o przesłanie wraz z lokalizacją oraz orientacyjną datą. Artykuł będzie uzupełniany.

fameg_bb_hotel_lodz_xii_2018B&B Hotel Łódź Centrum, ul. Kościuszki 16, Łódź, grudzień 2018 r.

meble_fameg_restauracja_agrafka_lodz_I_2019Restauracja Agrafka, ul. Piotrkowska 90, Łódź, styczeń 2019 r.

Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni, krzesła na wystawie poświęconej wyposażeniu przedwojennego posterunku policji, październik 2019 r.

Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni, krzesła na wystawie poświęconej wyposażeniu przedwojennego posterunku policji, październik 2019 r.

1378 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: