Miejsce, w którym Radomka wpada do Warty

Ten artykuł dodałem 8.05.2016 roku

Dotarłem do miejsca, w którym Radomka, w piętnastym kilometrze swojego biegu, wpada do Warty. Ujście Radomki znajduje się pomiędzy miejscowościami Dąbrówka i Bobry.

radomka_ujscie1

radomka_ujscie2

Jeśli ktoś chciałby również dotrzeć do tego miejsca, polecam skorzystanie z Google Maps i GPS-a. Oczywiście dotrzeć tam można tylko na pieszo, nawet rowerem byłoby to dosyć trudne.

radomka_ujscie3

2382 razy oglądano od początku 2 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)