Miejsce, w którym Radomka wpada do Warty

Ten artykuł dodałem 8.05.2016 roku

Dotarłem do miejsca, w którym Radomka, w piętnastym kilometrze swojego biegu, wpada do Warty. Ujście Radomki znajduje się pomiędzy miejscowościami Dąbrówka i Bobry.

radomka_ujscie1

radomka_ujscie2

Jeśli ktoś chciałby również dotrzeć do tego miejsca, polecam skorzystanie z Google Maps i GPS-a. Oczywiście dotrzeć tam można tylko na pieszo, nawet rowerem byłoby to dosyć trudne.

radomka_ujscie3

2321 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.