Nagroda dla filmu, w którym występuję!

Miło mi poinformować, że film pt. „Gdy diabeł mieszkał za miedzą” został uhonorowany Nagrodą Specjalną na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego.

Screen z filmu

Jest to dla mnie wartościowa informacja, ponieważ występuję w tym filmie we własnej osobie. Opowiadam lokalne podania na temat diabłów, czarownic i innych tajemniczych stworzeń, w które wierzyli mieszkańcy okolic Radomska. Zaglądam do starych chat, przechadzam się po mało uczęszczanych miejscach, towarzyszy mi piękna przyroda. Zdjęcia do filmu odbywały się jesienią 2020 roku. Reżyserem jest Łukasz Dębski. Więcej o filmie pisałem tutaj.

Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego jest nie tylko największym pokazem filmów przyrodniczych w Polsce, ale przede wszystkim wielkim świętem ekologów, filmowców przyrodników, fotografów i malarzy, którym nie są obce problemy dzisiejszego świata i otaczającej nas przyrody. Festiwal odbywa się co 2 lata w Łodzi, począwszy od roku 1980, a od roku 2001 ma charakter międzynarodowy.

 

156 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj