Nowa pocztówka – centrum Radomska na rysunku Natalii Grabowskiej (2016)

Ten artykuł dodałem 4.12.2016 roku

W mojej kolekcji znajduje się pocztówka, która zwyciężyła w VI edycji Konkursu Wiedzy o Radomsku. Szczegółową relację z tego wydarzenia można znaleźć tutaj. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach – Test Wiedzy oraz Pocztówka. Nas najbardziej w tym przypadku interesuje ta druga kategoria. W sumie  do organizatorów wpłynęły 42 prace wykonane różnymi technikami – od fotografii, poprzez rysunki do wyklejanek. Jury postanowiło przyznać pierwsze miejsce pracy Natalii Grabowskiej. Jej praca to rysunek przedstawiający centrum Radomska z lotu ptaka. Widać ta fragment parku, kościół Św. Lamberta, ratusz oraz kamienice przy placu 3-go Maja.

pocztowka_radomsko_natalia_grabowska_i_miejsce_vi_edycja_konkursu_wiedzy_o_radomsku_awers

Pocztówka ma wymiary ok. 148 mm x 106 mm. Została wydana w 250 egzemplarzach. Można ją było otrzymać zupełnie za darmo podczas wspomnianego na początku konkursu.

pocztowka_radomsko_natalia_grabowska_i_miejsce_vi_edycja_konkursu_wiedzy_o_radomsku_rewers

1728 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.