Nowa pocztówka – centrum Radomska na rysunku Natalii Grabowskiej (2016)

Ten artykuł dodałem 4.12.2016 roku

W mojej kolekcji znajduje się pocztówka, która zwyciężyła w VI edycji Konkursu Wiedzy o Radomsku. Szczegółową relację z tego wydarzenia można znaleźć tutaj. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach – Test Wiedzy oraz Pocztówka. Nas najbardziej w tym przypadku interesuje ta druga kategoria. W sumie  do organizatorów wpłynęły 42 prace wykonane różnymi technikami – od fotografii, poprzez rysunki do wyklejanek. Jury postanowiło przyznać pierwsze miejsce pracy Natalii Grabowskiej. Jej praca to rysunek przedstawiający centrum Radomska z lotu ptaka. Widać ta fragment parku, kościół Św. Lamberta, ratusz oraz kamienice przy placu 3-go Maja.

pocztowka_radomsko_natalia_grabowska_i_miejsce_vi_edycja_konkursu_wiedzy_o_radomsku_awers

Pocztówka ma wymiary ok. 148 mm x 106 mm. Została wydana w 250 egzemplarzach. Można ją było otrzymać zupełnie za darmo podczas wspomnianego na początku konkursu.

pocztowka_radomsko_natalia_grabowska_i_miejsce_vi_edycja_konkursu_wiedzy_o_radomsku_rewers

2700 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: