Patriotyczny mural w centrum miasta

Ten artykuł dodałem 6.12.2016 roku

Właśnie ukończono tworzenie muralu znajdującego się na ścianie budynku za skwerem przy ul. Żeromskiego. Mural przedstawia postać gen. Stanisława Sojczyńskiego „Warszyca”.

mural_warszyc2

Autorem projektu jest Przemysław Suder, który zwyciężył w zorganizowanym przez urząd miasta konkursie. Na muralu znajduje się także znak graficzny, nawiązujący do obchodów 750 lat od lokacji Radomska. O tym znaku będę jeszcze na blogu pisał. Jak Wam się podoba cały mural?

mural_warszyc1

1776 razy oglądano od początku 2 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.