Pocztówka – 150 lat z Reymontem

Ten artykuł dodałem 21.05.2019 roku

W mojej kolekcji pocztówek znajduje się egzemplarz, który jest poświęcony jubileuszowi 150 rocznicy urodzin Władysława Reymonta, który przyszedł na świat 7 maja 1867 roku w pobliskich Kobielach Wielkich.

Na pocztówce znajduje się obrazek z ławką Reymonta – instalacją znajdującą się w Kobielach Wielkich. Oprócz tego jest tam też logo gminy Kobiele Wielkie. Pocztówka jest jednostronna (druga strona jest całkowicie biała). Ma ona wymiary 148 x 105 mm. Została wydana przez Pocztę Polską S.A. w maju 2017 roku w nakładzie zaledwie 300 sztuk. Tym bardziej cieszę się, że trafiła w moje ręce.

738 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: