Podsumowanie zbiórki WOŚP za 2023 rok, serduszko NFT i podziękowania za udział w aukcji

Kilka dni temu podsumowano tegoroczną zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czytelnicy Radomsk.pl przyczynili się do sukcesu fundacji, ponieważ wsparli utworzoną przeze mnie e-Skarbonkę.

Na kilka tygodni przed finałem utworzyłem tzw. e-Skarbonkę, do której można było wpłacać dowolną kwotę, wspierając w ten sposób WOŚP, a w zamian otrzymując możliwość wzięcia udziału w historycznym spacerze po Radomsku. W sumie moją e-Skarbonkę wsparło 13 osób na kwotę 240 zł. W niedzielę 5 lutego zorganizowałem spacer dla uczestników zbiórki. Pojawiły się na nim tylko dwie osoby, ale jestem w kontakcie z pozostałymi wpłacającymi i dla nich też zorganizuję spacer.

Parę dni temu otrzymałem informację, że jako wolontariusz WOŚP otrzymałem okolicznościowe serduszko NFT – specjalnie przygotowaną grafikę. Serduszko opisane jest w taki sposób:

Po raz pierwszy w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przedstawiamy unikatowe Serduszka NFT. To akcja mająca na celu wsparcie celu 31. Finału WOŚP dla wszystkich, którzy kochają innowacje. Okolicznościowe Serduszka NFT (…) są przeznaczone dla wolontariuszy wspierających 31. Finał WOŚP w dowód podziękowania i uznania dla ich działań oraz zaangażowania! To bezcenny, niewymienialny i niesprzedawany Certyfikat potwierdzający udział w akcji WOŚP jako wolontariusz!

Poniżej dzielę się z Wami tym serduszkiem. Ciekawa grafika, prawda? 🙂

Ponadto, oprócz zbierania pieniędzy do e-Skarbonki, postanowiłem sam wziąć udział w aukcji na Allegro, z której dochód został przekazany na konto WOŚP. Co dla mnie istotne, zalicytowałem przedmiot związany z Radomskiem – monetę na 750-lecie miasta, znajdującą się w specjalnym blistrze.

Jeśli siły pozwolą – zapewne i za rok włączę się w zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

519 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj