Prawa miejskie od 1266 roku? Artykuł z gazety „Po Prostu Informacje”

Ten artykuł dodałem 8.01.2021 roku

W gazecie „Po Prostu Informacje” nr 5/2016 (458) z maja-czerwca 2016 roku ukazał się artykuł pt. „Prawa miejskie od 1266 roku?”. Artykuł ten znalazł się na stronie 14, a jego autorem jest Mateusz Szałowski. Ze względu na to, że autor wspomina tam moje nazwisko, a nawet ten blog, postanowiłem artykuł tutaj zamieścić w formie zdjęcia, niestety cała strona nie zmieściła się do okna skanera.

W tekście artykułu jest nawiązanie do mojego materiału znajdującego się tutaj: Powtarzający się błąd na temat praw miejskich Radomska.

354 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)