Rozbiórka starego szpitala w Radomsku

Ten artykuł dodałem 16.03.2017 roku

Oto zestaw zdjęć dokumentujących burzenie starego szpitala, który znajdował się przy ul. Wyszyńskiego w Radomsku. Warto zachować takie fotografie, niebawem w tym miejscu powstanie obiekt handlowy. Zdjęcia pochodzą z różnych dni marca 2017 roku.

szpital_stary_rozbiorka1

szpital_stary_rozbiorka2

szpital_stary_rozbiorka3

szpital_stary_rozbiorka4

szpital_stary_rozbiorka5

szpital_stary_rozbiorka6

szpital_stary_rozbiorka7

szpital_stary_rozbiorka8

szpital_stary_rozbiorka9

szpital_stary_rozbiorka10

szpital_stary_rozbiorka11

szpital_stary_rozbiorka12

szpital_stary_rozbiorka13

Autorem zdjęć jest Czytelnik bloga, pan Arkadiusz.

1276 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.