Stanisława Krawczykowska wydała kolejny tomik wierszy

Ten artykuł dodałem 20.06.2017 roku

We wtorkowe późne popołudnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku odbyła się promocja tomiku wierszy Stanisławy Krawczykowskiej. Tomik nosi tytuł „Dobryszyce Wiosko Moja Miła” i składa się na niego blisko 70 wierszy.

krawczykowska_20-06-2017_3Na spotkaniu pojawiło się całkiem sporo osób

Pani Stasia ma 91 lat. Urodziła się w 1926 roku! I właśnie wydała swoją piątą publikację. To naprawdę niesamowite. Krawczykowska pisze wiersze na różnorodne tematy – od miłosnych, poprzez obyczajowe, wspomnieniowe i patriotyczne, na historycznych kończąc.

krawczykowska_20-06-2017_2Tort z okazji niedawnych 91 urodzin

Miałem przyjemność poprowadzić wtorkowe spotkanie w bibliotece. Za parę dni pojadę do pani Stasi, jak już emocje opadną. Bo ten wtorek był dla niej pracowity. Rano odwiedziła ją ekipa Telewizji Polskiej. Krótki reportaż można zobaczyć tutaj.

krawczykowska_20-06-2017_1Szymborska z Rusinkiem

711 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.