[stare zdjęcie] Fotografia słynnych aktorów wykonana przez radomszczański zakład

Ten artykuł dodałem 23.02.2019 roku

Na zdjęciu widać aktorkę Norę Ney w towarzystwie aktorów: Eugeniusza Bodo (stoi pierwszy z lewej), Wiktora Biegańskiego (stoi drugi z lewej) i Władysława Grabowskiego (siedzi). Fotografia została wykonana w 1933 roku przez zakład fotograficzny „Emilia” z Radomska. Możliwe więc również, że zdjęcie powstało w naszym mieście.

Fotografia znajduje się w zbiorach Narodowego Archiwum Cyfrowego (1-K-8679).

161 razy oglądano od początku 2 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.