Stary szpital w Radomsku (zdjęcia ze stycznia 2017)

Ten artykuł dodałem 6.03.2017 roku

Od Czytelnika bloga, pana Arkadiusza, otrzymałem zestaw zdjęć budynku starego szpitala. Zdjęcia zostały wykonane w styczniu 2017 roku, a więc jeszcze przed rozpoczęciem rozbiórki. To właściwie ostatnie fotografie pokazujące jak wyglądał ten szpital, więc są tym bardziej cenne.

stary_szpital_radomsko_styczen_2017_arkadiusz1

stary_szpital_radomsko_styczen_2017_arkadiusz2

stary_szpital_radomsko_styczen_2017_arkadiusz3

stary_szpital_radomsko_styczen_2017_arkadiusz4

stary_szpital_radomsko_styczen_2017_arkadiusz5

stary_szpital_radomsko_styczen_2017_arkadiusz6

1549 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.