Tam uczyliśmy się znaków drogowych (zdjęcie miasteczka ruchu drogowego z lat 80.)

Ten artykuł dodałem 22.02.2017 roku

Na fotografii tej widać miasteczko ruchu drogowego, znajdujące się przy ul. Brzeźnickiej.

miasteczko_ruchu_drogowego_lata_80_album_radomsko

Wiele osób właśnie tam poznawało podstawowe zasady ruchu drogowego. Dziś wydaje się, że zdecydowanie mniej osób korzysta w takim celu z tego miejsca. Na fotografii drzewa są jeszcze dość niskie, teraz ten teren jest znacznie bardziej zarośnięty. W oddali widać bloki przy przy ulicy Brzeźnickiej 49.

Fotografia ma już około 30 lat, pochodzi z albumu „Radomsko” z 1989 roku. W tymże albumie znajduje się także inne zdjęcie, przedstawiające m.in. fragment miasteczka ruchu drogowego. Można je zobaczyć tutaj.

3160 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.