Tam uczyliśmy się znaków drogowych (zdjęcie miasteczka ruchu drogowego z lat 80.)

Ten artykuł dodałem 22.02.2017 roku

Na fotografii tej widać miasteczko ruchu drogowego, znajdujące się przy ul. Brzeźnickiej.

miasteczko_ruchu_drogowego_lata_80_album_radomsko

Wiele osób właśnie tam poznawało podstawowe zasady ruchu drogowego. Dziś wydaje się, że zdecydowanie mniej osób korzysta w takim celu z tego miejsca. Na fotografii drzewa są jeszcze dość niskie, teraz ten teren jest znacznie bardziej zarośnięty. W oddali widać bloki przy przy ulicy Brzeźnickiej 49.

Fotografia ma już około 30 lat, pochodzi z albumu „Radomsko” z 1989 roku. W tymże albumie znajduje się także inne zdjęcie, przedstawiające m.in. fragment miasteczka ruchu drogowego. Można je zobaczyć tutaj.

3865 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: