Ulotka pierwszego informatora kulturalnego (MDK, biblioteka, muzeum) z marca 2020 roku

Ten artykuł dodałem 11.03.2020 roku

W ręce wpadł mi pierwszy informator kulturalny trzech radomszczańskich instytucji: Miejskiego Domu Kultury, Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Muzeum Regionalnego im. S. Sankowskiego w Radomsku. To pierwszy taki wspólny informator, gdzie te trzy placówki postanowiły razem przedstawić swoją całościową ofertę dla mieszkańców miasta. Informator zawierał wykazy imprez oraz wydarzeń na marzec 2020 roku. Część tych eventów nie odbyła się lub została przełożona ze względu na epidemię koronawirusa.

Informator ma format kartki w formacie A4 składanej na trzy części. Raczej nie planuję publikować tutaj kolejnych informatorów, ten zeskanowałem jako pamiątkę historyczną 🙂

449 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: