Wesprzyj 32 finał WOŚP i pójdź ze mną na spacer po Radomsku!

28 stycznia 2024 roku odbędzie się 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak rok temu, postanowiłem włączyć się w działania na rzecz WOŚP.

32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku i będzie dedykowany zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Fundacja planuje kupić urządzania dla:
– diagnostyki obrazowej, m.in. rezonanse magnetyczne i aparaty ultrasonograficzne
– diagnostyki czynnościowej, m.in. polisomnografy i przenośne spirometry
– diagnostyki endoskopowej, m.in. systemy do badań bronchoskopowych w nawigacji wewnątrzoskrzelowej i bronchoskopy
– rehabilitacji – sprzęt do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc
– torakochirgurgii, m.in. systemy elektrokoagulacji i kriosondy.

Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczynają się już na początku grudnia.

Moje zaangażowanie w tegoroczny finał WOŚP jest oczywiście powiązane z Radomsk.pl. Postanowiłem, że założę tzw. eSkarbonkę, do której będę zbierał datki, a każdy kto wesprze moją inicjatywę będzie mógł wziąć udział w…

historycznym spacerze po Radomsku!

Aby wziąć udział w akcji należy wpłacić dowolną kwotę do eSkarbonki znajdującej się tutaj:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/lytupegeno

Wpłat można dokonywać do niedzieli 28 stycznia włącznie. Po tym czasie eSkarboka się zamknie i rozliczy a ja poinformuję ile razem zebraliśmy. Na spacer zaproszę wszystkie osoby, które wpłaciły DOWOLNĄ kwotę, a także te, które wsparły moją eSkarbonkę rok temu, ale nie mogły wtedy uczestniczyć w moim oprowadzaniu po Radomsku. Nie potrzebuję żadnych potwierdzeń wpłat od uczestników, ufamy sobie i liczę, że zbierzemy jakąś fajną kwotę. Nie będziemy dużo chodzić, każdy da radę! Spacer będzie trwał nieco ponad godzinę. Termin ustalę za jakiś czas, gdy będą lepsze warunki pogodowe do spaceru po mieście. Pewnie będzie to marzec lub kwiecień. Siema!

433 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj