Współpraca

Podejmę się działań promocyjnych dla Twojej firmy bądź innej instytucji, w zamian za wsparcie mojego bloga. Forma moich działań może być różna, tutaj nie ma ograniczeń (wpisy sponsorowane, recenzje, akcje w mediach społecznościowych, organizowanie konkursów, banery oraz linki reklamowe…). Jestem także zainteresowany długofalową współpracą na wyłączność.

Chętnie zrecenzuję Twój artykuł, książkę, grę lub inny produkt i umieszczę na radomsk.pl. Dzięki temu dowie się o nim wiele osób, co może się przełożyć np. na wzrost sprzedaży.
Przykładowe recenzje:
– A czy Ty znasz słowa hymnu państwowego?
Ułóż sobie samolot. Dywizjon 303 w puzzlach
Macie sentyment do PRL-u? Ta gra jest dla Was
„Bądź w życiu i służbie sprawiedliwy”. Recenzja albumu upamiętniającego przedwojennych policjantów
– Recenzja książki poświęconej policjantom zamordowanym przez Sowietów
– Recenzja gry planszowej „Odkryj Łódzkie”

Oprowadzę Ciebie oraz Twoich znajomych po Radomsku, opowiem ciekawe historie, pokażę miejsca warte uwagi. Mogę zorganizować zwiedzanie od A do Z, czyli z zamawianiem noclegów, przejazdów, posiłków i czego sobie dusza zapragnie. Współpracuję pod tym względem z lokalnymi firmami. W grę wchodzi też zwiedzanie powiatu. A jeśli ktoś lubuje się w formalnościach – ukończyłem kurs przewodników po Radomsku.

legitymacja_przewodnika_po_radomsku

oprowadzanie_po_radomsku_2011_1Podczas oprowadzania wycieczki po Radomsku, 2011 r.

oprowadzanie_po_radomsku_2011_2Podczas oprowadzania wycieczki po Radomsku, 2011 r.

Zorganizuję wykład, prelekcję czy też warsztaty związane np. z poznawaniem historii miasta. Tematyka jest szeroka, a forma zawsze dostosowana do odbiorcy. Dysponuję też kontaktami w zakresie wynajmu sal i cateringu, więc mogę wziąć na swoje barki kompleksowe działanie.

prlab_prowadzenieProwadzę zajęcia dotyczące wizerunku, Warszawa 2014 r., fot. Piotr Rodzoch

otwarcie_wysatwy_100latharcerstwaOtwieram wystawę z okazji 100-lecia harcerstwa na Ziemi Radomszczańskiej, 2015 r.

Napiszę artykuł bądź inną pracę związaną tematycznie z Radomskiem lub okolicami. Lubię szperać w źródłach, zresztą sporo ich mam, więc jest szansa na stworzenie czegoś naprawdę interesującego. Współpracowałem już z wieloma tytułami lokalnymi oraz ogólnopolskimi, moje artykuły o tematyce m.in. historycznej ukazywały się także w książkach. Pomogę również w korekcie prac zaliczeniowych oraz dyplomowych 😉

moje_ksiazki__i_gazetyOkładki kilku książek i gazet, w których znajdują się artykuły mojego autorstwa. Więcej na temat mojej działalności związanej z pisaniem znajduje się tutaj.

We wszystkich powyższych propozycjach działań posiadam doświadczenie i ponoć dobre opinie 😉 Na życzenie mogę przedstawić podsumowanie konkretnych poczynań. Tutaj też znajdują się informacje o mnie. Mój mail:

pawel@radomsk.pl