Wystawa zabawek w Muzeum Regionalnym

Ten artykuł dodałem 19.01.2018 roku

W radomszczańskim muzeum można zobaczyć wystawę zabawek ze zbiorów Muzeum Zabawek z Kudowy Zdroju.

zabawki_prl_muzeum_radomsko_plakat

Jeszcze nie byłem na radomszczańskiej wystawie, ale miałem okazję zwiedzić muzeum w Kudowie Zdroju. Zbiory są imponujące! Dla osób z mojego pokolenia oraz starszych to świetna sentymentalna podróż w czasy dzieciństwa. Zapraszam więc. Do Kudowy dość daleko, ale w Radomsku mamy całkiem piękną namiastkę ogromnych zbiorów.

461 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.