[za darmo] Łódzkie 2015. Przewodnik turystyczny

Ten artykuł dodałem 30.03.2015 roku

Na moim blogu, jeśli już pojawiają się jakieś teksty o charakterze newsowym, to tylko takie, które są starannie wyselekcjonowane i które na pewno będziesz chciał przeczytać. Pora na kolejny taki wpis.

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego jest wydawcą katalogu ofert turystycznych w regionie łódzkim. Możesz taki katalog w wersji papierowej mieć zupełnie za darmo. Ja już mam go na swoim biurku.

katalog_turystyczny_2015

Tak w poniższych słowach wydawca zachwala katalog.

Katalog to 148 stron podanych w nowoczesnej formie i opisujących w języku polskim i angielskim możliwości turystyczne regionu łódzkiego. Nakład 100.000 egzemplarzy i bardzo precyzyjnie okreśona dysytrucja gwarantują szerokie dotarcie z przekazem do grupy docelowej – turystów indywidualnych planujących odwiedziny w regionie łódzkim lub szukających pomysłu na wyjazd typu city-break lub dłuższy pobyt wypoczynkowy.

Jeśli chodzi o Radomsko oraz powiat radomszczański, to poświęcono temu tematowi zaledwie kilka stron, ale to zawsze coś. Pod tym względem bardziej zwróciłem uwagę na przewodnik po całym województwie – i głównie z tego powodu go polecam. Mankamentem są bardzo liczne reklamy, ale znajdziecie je przecież także w płatnych wydawnictwach turystycznych.

Na przesyłkę czekałem około dwóch tygodni.

Aby zamówić katalog, należy wypełnić formularz. Link do formularza znajduje się tutaj.

1287 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.