[za darmo] Łódzkie 2015. Przewodnik turystyczny

Na moim blogu, jeśli już pojawiają się jakieś teksty o charakterze newsowym, to tylko takie, które są starannie wyselekcjonowane i które na pewno będziesz chciał przeczytać. Pora na kolejny taki wpis.

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego jest wydawcą katalogu ofert turystycznych w regionie łódzkim. Możesz taki katalog w wersji papierowej mieć zupełnie za darmo. Ja już mam go na swoim biurku.

katalog_turystyczny_2015

Tak w poniższych słowach wydawca zachwala katalog.

Katalog to 148 stron podanych w nowoczesnej formie i opisujących w języku polskim i angielskim możliwości turystyczne regionu łódzkiego. Nakład 100.000 egzemplarzy i bardzo precyzyjnie okreśona dysytrucja gwarantują szerokie dotarcie z przekazem do grupy docelowej – turystów indywidualnych planujących odwiedziny w regionie łódzkim lub szukających pomysłu na wyjazd typu city-break lub dłuższy pobyt wypoczynkowy.

Jeśli chodzi o Radomsko oraz powiat radomszczański, to poświęcono temu tematowi zaledwie kilka stron, ale to zawsze coś. Pod tym względem bardziej zwróciłem uwagę na przewodnik po całym województwie – i głównie z tego powodu go polecam. Mankamentem są bardzo liczne reklamy, ale znajdziecie je przecież także w płatnych wydawnictwach turystycznych.

Na przesyłkę czekałem około dwóch tygodni.

Aby zamówić katalog, należy wypełnić formularz. Link do formularza znajduje się tutaj.

1912 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj