Zalane centrum miasta (zdjęcia Radomska z sierpnia 2011 roku)

Ten artykuł dodałem 8.06.2016 roku

Znalazłem w swoim komputerze kilka ciekawych zdjęć przedstawiających zalane centrum Radomska na skrzyżowaniu ulic Żeromskiego i Piłsudskiego. Zdjęcia pochodzą z sierpnia 2011 roku i nie są najlepszej jakości. Widok jest niecodzienny, zobaczcie.

zalane_radomsko_sierpien_2011_1

zalane_radomsko_sierpien_2011_2

zalane_radomsko_sierpien_2011_3

zalane_radomsko_sierpien_2011_4

1402 razy oglądano od początku 2 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.