Zaproszenie na promocję książki z moim artykułem

Ten artykuł dodałem 2.06.2015 roku

Trochę prywaty, ale przecież o wszystkim tutaj decyduję ja, a wydarzenie jest też tematyczne. W piątek 5 czerwca o godz. 15 w Muzeum Regionalnym im. S. Sankowskiego odbędzie się otwarcie wystawy harcerskiej, a przy okazji również promocja książki, w której znajduje się artykuł mojego autorstwa. Książka nosi tytuł „Z dziejów harcerstwa na ziemi radomszczańskiej 1915-2015”, a mój artykuł – „Miejsko-Gminny Hufiec Radomsko w strukturach Chorągwi Piotrkowskiej 1975-1991”.

z_dziejow_harcerstwa_na_ziemi_radomszczanskiej_1915_2015_okladka

Piątkowe wydarzenie w muzeum jest jednym z elementów obchodów stulecia harcerstwa w Radomsku. W 1915 roku powstała pierwsza drużyna (wtedy nazywana jeszcze skautową, a nie harcerską).

W moim artykule opisałem to, jak wyglądało harcerstwo w Radomsku w czasie, gdy administracyjnie nasze miasto należało do województwa piotrkowskiego.

Zachęcam do przybycia w piątek do muzeum. Książkę będzie można nabyć w cenie zaledwie 12 zł. Oczywiście wystawę też polecam!

1432 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: