Zaproszenie na wystawę „Historia Radomska w źródłach zaklęta …750 lat miasta”

Ten artykuł dodałem 19.11.2016 roku

Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku oraz Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na otwarcie wystawy oraz wykład mgr Macieja Hubki pt. „Historia Radomska w źródłach zaklęta… 750 lat miasta”.

750latradomska_wystawa_muzeum

Otwarcie wystawy oraz wykład odbędą się w poniedziałek 21 listopada 2016 r. o godz. 12 w sali wystaw czasowych Muzeum Regionalnego w Radomsku, ul. Narutowicza 1. Wystawę będzie można oglądać do 11 grudnia.

637 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.