Zaproszenie na wystawę „Historia Radomska w źródłach zaklęta …750 lat miasta”

Ten artykuł dodałem 19.11.2016 roku

Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku oraz Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim zapraszają na otwarcie wystawy oraz wykład mgr Macieja Hubki pt. „Historia Radomska w źródłach zaklęta… 750 lat miasta”.

750latradomska_wystawa_muzeum

Otwarcie wystawy oraz wykład odbędą się w poniedziałek 21 listopada 2016 r. o godz. 12 w sali wystaw czasowych Muzeum Regionalnego w Radomsku, ul. Narutowicza 1. Wystawę będzie można oglądać do 11 grudnia.

1323 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: