Zdjęcie z pochodu 1 maja 1967 roku (harcerze idą przez centrum Radomska)

Ten artykuł dodałem 2.05.2017 roku

Zdjęcie przedstawia pochód zorganizowany w dniu 1 maja (Święto Pracy) w 1967 roku.

pochod_1_majowy_1967_harcerze_centrum_radomska

Na fotografii widać harcerzy z radomszczańskiego hufca ZHP. Na czele pochodu idzie druh Zdzisław Gebauer. Za nim podąża poczet sztandarowy. Zdjęcie wykonano na początku ulicy Krakowskiej. W oddali widać fragment kościoła Św. Lamberta.

Fotografia pochodzi ze zbiorów Komisji Historycznej Hufca Radomsko.

603 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.