Zdjęcie przedstawia pochód zorganizowany w dniu 1 maja (Święto Pracy) w 1967 roku.

Na fotografii widać harcerzy z radomszczańskiego hufca ZHP. Na czele pochodu idzie druh Zdzisław Gebauer. Za nim podąża poczet sztandarowy. Zdjęcie wykonano na początku ulicy Krakowskiej. W oddali widać fragment kościoła Św. Lamberta.
Fotografia pochodzi ze zbiorów Komisji Historycznej Hufca Radomsko.
Zobacz podobne artykuły:
Zobacz podobne artykuły:





![[stare zdjęcie] Tablice pamiątkowe na dziedzińcu klasztoru Franciszkanów](http://radomsk.pl/wp-content/uploads/2020/01/tablice_pamiatkowe_na_dziedzincu_klasztoru_franciszkanow_album_Radomsko1989-150x150.jpg)
