Zmarł piłkarz Jerzy Sadek

Ten artykuł dodałem 4.11.2015 roku

4 listopada 2015 roku w Żyrardowie zmarł Jerzy Sadek – wybitny polski piłkarz pochodzący z Radomska.

Jerzy Sadek urodził się 13 stycznia 1942 roku w naszym mieście. Był wychowankiem Stali Radomsko. Następnie grał w Czarnych Radomsko, skąd trafił do ŁKS-u Łódź. Grał też w holenderskich klubach – Sparta Rotterdam oraz HFC Haarlem. Karierę zakończył w Polsce, w ŁKS-ie. Potem pracował m.in. jako trener. Miał 73 lata.

Dokładniejszy biogram Jerzego Sadka znajduje się tutaj.

1005 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.