Kierowco, zwolnij! Opublikowane przez Paweł Dudek dnia 3 lipca 2017 14 lipca 2022 Ten, kto co najmniej raz jechał drogą z Kobiel Wielkich do Wielgomłyn, ten wie… Tak czy inaczej, warto jeździć ostrożnie. Nie bez powodu ktoś postanowił w taki sposób o to zaapelować. Zobacz podobne artykuły:Plan budowy domu mieszkalnego z 1930 rokuRadomsko, jego historja, przeszłość i teraźniejszość. Część IObelisk poświęcony mieszkańcom gminy Ładzice, zamordowanym przez hitlerowców w czasie II wojny światowejChełmo: biała kapliczka przy drodze do BiestrzykowaTablica ku pamięci mieszkańców byłej gminy Zakrzówek i Ładzice zamordowanych przez faszystów (na ścianie budynku, w którym znajduje się urząd gminy Ładzice i bank)„3 X TAK” na ulicy Joselewicza