Ciekawe zdjęcie pochodzące z albumu pt. „Radomsko” z 1989 roku. Zawarty w tytule opis jest skopiowany z albumu, pominąłem tylko słowo – „nowy”. Bo w tamtych czasach wiadukt rzeczywiście był nowy, teraz dla wielu jest on „od zawsze”. Wyobraźmy sobie jednak jak wyglądałby przejazd przez miasto, gdyby nie ten obiekt…

Zobacz podobne artykuły:
Zobacz podobne artykuły:






![[stare zdjęcie] Naprawa ulicy w Radomsku w czasie II wojny światowej](https://radomsk.pl/wp-content/uploads/2019/02/PIC_2-8034-150x150.jpg)