Zrzutka na zakup archiwalnych zdjęć z Przedborza

Towarzystwo Miłośników Przedborza organizuje zrzutkę na zakup zdjęć Przedborza z czasów drugiej wojny światowej. To unikatowe fotografie! Poniżej znajdują się zrzuty z serwisu aukcyjnego, gdzie trwa sprzedaż tych fotografii.

W taki sposób TMP zachęca do wsparcia inicjatywy w serwisie Zrzutka.pl:

Towarzystwo Miłośników Przedborza serdecznie prosi o wsparcie zrzutki z której środki zostaną przeznaczone na sfinansowanie zakupu zdjęć Przedborza wykonanych we wrześniu 1939 roku. Zdjęcia, w ilości 11 sztuk (…), zostały wystawione na sprzedaż na jednym z portali aukcyjnych. Są to unikatowe fotografie na których udokumentowano zniszczone przez Niemców miasto.

Jako osoby związane z Przedborzem oraz zajmujące się jego historią, pragniemy aby pamiątki związane z jego przeszłością mogły pozostawać w Przedborzu a zainteresowane osoby miały do nich szeroki dostęp. Dlatego też po zakupie tych fotografii będziemy się starać o to, aby trafiły one w formie stałej ekspozycji do Muzeum Ludowego w Przedborzu. Zostaną one też udostępnione w formie cyfrowej (skany) na stronach związanych z historią Przedborza.

Prosimy zatem każdego o wsparcie datkiem naszej zrzutki w celu zakupu tych fotografii.

Licząc na Państwa hojność z góry dziękujemy za każdą wpłatę

Zarząd TMP

Mam nadzieję, że się uda i będę mógł też tutaj udostępnić te zdjęcia bez tych ramek, które przykrywają ja w aukcji. Zrzutka jest zweryfikowana. Wpłacać można dowolną, nawet najmniejszą kwotę – kartą, Blikiem, szybkim przelewem z banku, zwykłym przelewem czy przez Google Pay. Proces wpłaty przebiega szybko oraz bezpiecznie.

Link do serwisu Zrzutka, w którym można w prosty sposób dołożyć się do zakupu

Aktualizacja z 6 stycznia 2021 roku

Dziś dotarła do mnie informacja, że zbiórka została zakończona, bo w serwisie Zrzutka oraz na koncie TMP znalazła się już odpowiednia kwota. O dalszych losach zdjęć będę informował.

621 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj