[stare zdjęcie] Dział etnograficzny w Muzeum Regionalnym w Radomsku

Ten artykuł dodałem 19.03.2018 roku

Zdjęcie przedstawia dział etnograficzny w radomszczańskim muzeum. Kto choć parę razy był w naszym muzeum, od razu zauważy różnice pomiędzy stanem dzisiejszym, a tym co przedstawia fotografia z końca lat 80. XX wieku. Ja przyznaję, iż dopiero po jakimś czasie zorientowałem się, że dziś ta wystawa zlokalizowana jest w innym pomieszczeniu.

muzeum_regionalne_w_radomsku_album_radomsko_1989

Zdjęcie pochodzi z albumu „Radomsko” z 1989 roku.

495 razy oglądano od początku 2 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.