Informacje z radomsk.pl w lokalnej prasie

Ten artykuł dodałem 18.11.2018 roku

Całkiem miło się zaskoczyłem, gdy zauważyłem, że Gazeta Radomszczańska w numerze 45 z dnia 8 listopada 2018 roku wykorzystała materiały m.in. z mojego bloga do stworzenia artykułu pt. „Poczet wybitnych radomszczan”. Opisano tam kilkadziesiąt postaci, które rozsławiły nasze miasto i zmieniły je na lepsze. To ludzie działający w latach 1918-2018, bo tekst miał nawiązywać do 100-lecia Niepodległości Polski.

radomskpl_radomszczanska_45_2018

Fajnie, że moje teksty się przydają, to w sumie nie jest pierwszy raz, gdy ktoś z nich korzysta. A u mnie na blogu notki biograficzne sławnych radomszczan (lista jest ciągle aktualizowana) można znaleźć tutaj.

606 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: