Konferencja naukowa na temat historii Radomska

Ten artykuł dodałem 19.11.2016 roku

18 referatów zostanie zaprezentowanych podczas konferencji naukowej poświęconej historii Radomska, zorganizowanej z okazji 750-lecia lokacji miasta. Konferencja nosząca tytuł „Radomsko – narodziny i rozwój miasta z perspektywy 750 lat istnienia” odbędzie się w piątek 25 listopada.

konferencja_naukowa_2016

Wydarzenie to podzielono na trzy bloki chronologiczne (pierwszy – wydarzenia do XVIII w., drugi – XIX i początek XX w., trzeci – XX w.). Zaplanowano także wydanie publikacji zawierającej wszystkie wygłoszone referaty. Konferencja rozpocznie się o godz. 9.30 w sali bankietowej PATIO i potrwa do godz. 17. Organizatorami tego wydarzenia są: Miasto Radomsko, Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie i Muzeum Regionalne im. S. Sankowskiego w Radomsku.

711 razy oglądano od początku 2 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.