Małgorzata Borek dyrektorem Muzeum Regionalnego im. S. Sankowskiego w Radomsku

Ten artykuł dodałem 11.03.2020 roku

Jeszcze wczoraj uczestniczyłem w posiedzeniu Rady Muzeum im. S. Sankowskiego w Radomsku. Gospodarzem tego spotkania była pełniąca obowiązki dyrektora muzeum pani Małgorzata Borek. Dziś dotarła do mnie informacja, że prezydent Jarosław Ferenc z dniem 10 marca 2020 roku powołał ją na stanowisko dyrektora na okres 7 lat.

Zdjęcie pochodzi z radomsko.pl

Pani Małgorzata Borek pełniła obowiązki dyrektora od początku tego roku. Związane to było z faktem, że dotychczasowy dyrektor Krzysztof Zygma rozpoczął kierowanie inną instytucją – Miejskim Domem Kultury.

Gratuluję i życzę powodzenia!

754 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: