Marian Ciężki

Ten artykuł dodałem 16.02.2018 roku

Marian Tadeusz Ciężki urodził się w 1937 roku. Był radnym Rady Miasta Radomska I, III i V kadencji. W pierwszej kadencji, w latach 1990-1994 był zastępcą prezydenta miasta, w trzeciej kadencji pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Miasta. Był uhonorowany Medalem Miasta Radomska.

Marian Ciężki był przewodniczącym stowarzyszenia „Przywrócić pamięć”.

Miał 81 lat, zmarł 13 lutego 2018 roku. Uroczystości pogrzebowe odbyły się 17 lutego 2018 roku, został pochowany na cmentarzu Starym w Radomsku.

910 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: