Marian Ciężki

Ten artykuł dodałem 16.02.2018 roku

Marian Tadeusz Ciężki urodził się w 1937 roku. Był radnym Rady Miasta Radomska I, III i V kadencji. W pierwszej kadencji, w latach 1990-1994 był zastępcą prezydenta miasta, w trzeciej kadencji pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Miasta. Był uhonorowany Medalem Miasta Radomska.

Marian Ciężki był przewodniczącym stowarzyszenia „Przywrócić pamięć”.

Miał 81 lat, zmarł 13 lutego 2018 roku. Uroczystości pogrzebowe odbyły się 17 lutego 2018 roku, został pochowany na cmentarzu Starym w Radomsku.

426 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.