2 tablety, 2 pary słuchawek, 10 pendrajwów i 18 książek

To cała pula nagród w Konkursie Wiedzy o Radomsku, który odbędzie się w niedzielę 27 listopada w Muzeum Regionalnym im. S. Sankowskiego. Jest o co rywalizować! Można rywalizować w dwóch kategoriach – Test Wiedzy i Pocztówka. Napłynęło już kilka zgłoszeń.

vi_konkurs_wiedzy_o_radomsku_nagrody

Zakres tematyczny testu obejmuje zagadnienia związane z historią oraz współczesnością Radomska. Materiały do przygotowań są informacjami ogólnodostępnymi, zawartymi m.in. na tym blogu. Organizatorzy wskazują ten serwis, jako główne (ale nie jedyne) źródło pytań do testu. Test odbędzie się 27 listopada 2016 roku o godz. 15 w radomszczańskim muzeum. Wszyscy uczestnicy będą rozwiązywali ten sam test, ale zwycięzcy zostaną wyłonieni w osobnych przedziałach wiekowych – „szkoła podstawowa”, „gimnazjum” oraz „open” (ta kategoria obejmuje osoby w wieku 16 lat i wszystkie starsze). Wyniki testu będą ogłoszone tego samego dnia, po niezwłocznym sprawdzeniu testów przez organizatorów.

Można też wziąć udział w kategorii „Pocztówka”. Zadaniem uczestnika jest nadesłanie pracy wykonanej dowolną techniką. Praca ma być projektem pocztówki (tylko awers). Może to być zdjęcie, grafika, wyklejanka… Taki projekt w formacie A4 lub A5 (lub proporcjonalnie podobny w przypadku pracy stworzonej na komputerze) należy dostarczyć na adres e-mail pawel.dudek@zhp.net.pl lub na adres pocztowy ZHP Hufiec Radomsko, ul. Bugaj 3, 97-500 Radomsko do 20 listopada. Jury wybierze najlepszą pracę, która zostanie wydrukowana w postaci prawdziwej pocztówki. Taka pocztówka będzie za darmo rozdawana mieszkańcom Radomska.

Konkurs jest współfinansowany z budżetu miasta Radomska.. Regulamin oraz inne szczegóły znajdują się w tym miejscu.

1352 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj