Będzie nam jeszcze wygodniej

Ten artykuł dodałem 15.05.2016 roku

Wiedzieliście? Od niedawna w Radomsku mamy już trzeci Paczkomat. Najnowszy zlokalizowany jest na bocznej lewej ścianie marketu Intermarche (lewej od strony głównego wejścia). Niewiele osób o tym wie, ponieważ z ulicy Kościuszki w ogóle go nie widać. Z Paczkomatu można już korzystać, mimo że otwarcie samego marketu będzie dopiero za kilka dni.

paczkomat_intermarche_front

Ponadto Paczkomaty znajdują się na ścianie Carrefoura oraz obok parkingu Era Parku.

Paczkomaty® InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączy niską cenę (od 10,44 zł brutto) z błyskawicznym terminem dostawy (98% przesyłek dociera już następnego dnia po nadaniu) i wygodą odbioru dla klienta.

1654 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: