Będzie nam jeszcze wygodniej

Ten artykuł dodałem 15.05.2016 roku

Wiedzieliście? Od niedawna w Radomsku mamy już trzeci Paczkomat. Najnowszy zlokalizowany jest na bocznej lewej ścianie marketu Intermarche (lewej od strony głównego wejścia). Niewiele osób o tym wie, ponieważ z ulicy Kościuszki w ogóle go nie widać. Z Paczkomatu można już korzystać, mimo że otwarcie samego marketu będzie dopiero za kilka dni.

paczkomat_intermarche_front

Ponadto Paczkomaty znajdują się na ścianie Carrefoura oraz obok parkingu Era Parku.

Paczkomaty® InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączy niską cenę (od 10,44 zł brutto) z błyskawicznym terminem dostawy (98% przesyłek dociera już następnego dnia po nadaniu) i wygodą odbioru dla klienta.

1202 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.