Ostatni dzień działania kasy biletowej na dworcu kolejowym w Radomsku

Ten artykuł dodałem 31.12.2020 roku

Ostatni dzień 2020 roku jest jednocześnie ostatnim dniem działania kasy biletowej na dworcu kolejowym w Radomsku. Od 1 stycznia 2021 roku kasa będzie na stałe zamknięta. Lokalne media informowały o tym już w środę 30 grudnia. Postanowiłem w tym ostatnim dniu zrobić pamiątkowe zdjęcie czynnej jeszcze kasy. Jak widać na zegarze, fotografia wykonana została o godz. 9:10. To chyba ostatnia fotografia otwartej kasy…

31 grudnia 2020 r., fot. Paweł Dudek

Byłem tam też tego samego dnia po godz. 17. Kasa była już zamknięta. Za szybą znalazła się informacja: „Kasa zlikwidowana!”.

31 grudnia 2020 r., fot. Paweł Dudek

31 grudnia 2020 r., fot. Paweł Dudek

625 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)