Blisko mostu na Bobrach. Krzyż w miejscu tragicznego wypadku z 2015 roku

Ten artykuł dodałem 17.10.2021 roku

Ostatnio jadąc pociągiem w kierunku południowym, zauważyłem, że tuż za mostem na Warcie w okolicy miejscowości Bobry, po prawej stronie od torów znajduje się krzyż. Dotarłem później w to miejsce, aby zobaczyć je z bliska.

Październik 2021 r., fot. Paweł Dudek

Krzyż upamiętnia tragiczny wypadek, jaki miał tam miejsce w nocy w dniu 19 lipca 2015 roku. 30-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg towarowy. Pamiątkowy metalowy krzyż z informacją na kamiennej tablicy postawili w tym miejscu rodzice zmarłego. Widać, że miejsce jest odwiedzane, są tam znicze oraz kwiaty.

Październik 2021 r., fot. Paweł Dudek

284 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)