Dawny szpital zakaźny w Radomsku (zdjęcia z zewnątrz)

Ten artykuł dodałem 28.06.2016 roku

Kilka zdjęć wykonanych na terenie dawnego szpitala zakaźnego znajdującego się przy ul. Komuny Paryskiej (dziś Al. Jana Pawła II). Zdjęcia zostały wykonane w czerwcu 2016 roku.

szpital_zakazny_4Wjazd na plac szpitalny

szpital_zakazny_1Mały budynek przed bramą wjazdową

szpital_zakazny_10

szpital_zakazny_9

szpital_zakazny_8

szpital_zakazny_7

szpital_zakazny_6

szpital_zakazny_5Wiata pod którą wjeżdżały m.in. karetki

szpital_zakazny_3

szpital_zakazny_2

2000 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.