Nie ma już kiosku przy rondzie przy ulicy Przedborskiej

Ten artykuł dodałem 4.03.2021 roku

Dziś od Czytelnika pana Andrzeja otrzymałem zdjęcie. Przedstawia ono moment wywożenia kiosku, który znajdował się przy ul. Przedborskiej, tuż przy rondzie. Obiekt ten od dłuższego czasu nie był czynny.

4 marca 2021 r., fot. Andrzej B.

To jeden z ostatnich wolnostojących kiosków w naszym mieście. Pomijam budki ze zniczami znajdujące się pod dwoma cmentarzami. W styczniu pisałem o likwidacji kiosku, który znajdował się przy ul. Kościuszki. Tego typu punkty sprzedaży bezpowrotnie znikają z krajobrazu naszego miasta. A poniżej znajduje się moje zdjęcie pustego już miejsca.

4 marca 2021 r., fot. Paweł Dudek

Kwiecień 2021 r., fot. Paweł Dudek

494 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)