Radomszczańskie PTH będzie świętowało dziesięciolecie istnienia

Ten artykuł dodałem 2.12.2015 roku

Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Radomsku zaprasza na spotkanie jubileuszowe z okazji 10-lecia działalności. Odbędzie się ono w sobotę 5 grudnia o godz. 17 w Galerii Muzeum Regionalnego im. Stanisława Sankowskiego.

na_przelomie_epok_okladka_ksiazki

Jubileuszowi towarzyszyć będzie promocja książki Zdzisława Włodarczyka pt. „Na przełomie epok. Radomsko pod panowaniem pruskim (1793-1806)”.

1129 razy oglądano od początku 2 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: