Radomszczańskie PTH będzie świętowało dziesięciolecie istnienia

Ten artykuł dodałem 2.12.2015 roku

Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Radomsku zaprasza na spotkanie jubileuszowe z okazji 10-lecia działalności. Odbędzie się ono w sobotę 5 grudnia o godz. 17 w Galerii Muzeum Regionalnego im. Stanisława Sankowskiego.

na_przelomie_epok_okladka_ksiazki

Jubileuszowi towarzyszyć będzie promocja książki Zdzisława Włodarczyka pt. „Na przełomie epok. Radomsko pod panowaniem pruskim (1793-1806)”.

785 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.