Rafał staje na nogi

Ten artykuł dodałem 30.10.2016 roku

Obok tej akcji nie mogę stanąć obojętnie. Rafała znam od wielu lat i to od jak najlepszej strony. Zachęcam więc do wsparcia tej inicjatywy. O co chodzi? Zacytuję organizatorów akcji:

Kim jest Rafał?
Rafał to:
– cierpliwy tata,
– kochający mąż,
– troskliwy brat,
– przyjaciel, na którego można ZAWSZE liczyć,
– instruktor ZHP,
– aktywny radomszczanin,
– oaza spokoju,
– dobry sąsiad,
– pasjonat gór,
– miłośnik gitary,
– człowiek wrażliwy na potrzeby innych i mający ZAWSZE otwarte serce,
– niezastąpiony partner w działaniu!
Ale 18 października 2016 życie tego wyjątkowego Człowieka i jego rodziny diametralnie się zmieniło. Rafał przeszedł rozległy udar niedokrwienny mózgu. Obecnie Jego stan jest stabilny, jednak w wyniku udaru ma niedowład prawych kończyn i nie mówi. Czekają go długotrwałe i kosztowne leczenie oraz rehabilitacja. Pomóżmy mu stanąć na nogi!

rafal_staje_na_nogi

1507 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: