Tak niszczy się historię. Zdjęcia spalonego młyna we Fryszerce

Ten artykuł dodałem 17.03.2019 roku

W sobotę 9 marca 2019 roku miał miejsce pożar dawnego młyna na Fryszerce. Sprawcami okazali się dwaj młodzi mieszkańcy gminy Gomunice. Strażacy oszacowali straty na ok. 40 000 zł, ale wartość sentymentalna tego obiektu jest znacznie wyższa… Miejsce to powinno być Czytelnikom znane, bo niegdyś nad okolicznym zalewem wypoczywało pół Radomska, a może i więcej. O historii młyna pisałem tutaj. Poniżej znajdują się zdjęcia spalonego budynku. Smutne…

761 razy oglądano od początku 2 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.