Ukazał się XVIII tom „Zeszytów Radomszczańskich”

Ten artykuł dodałem 4.12.2020 roku

Właśnie ukazał się XVIII tom „Zeszytów Radomszczańskich”, wydawanych przez radomszczański oddział Polskiego Towarzystwa Historycznego.

Jest to wydanie jubileuszowe, ponieważ ukazuje się na 15-lecie działalności PTH w Radomsku. Tym razem, ze względu na obostrzenia, nie odbędzie się spotkanie promocyjne. W książce znajduje się jednak wstęp, w którym prezes oddziału PTH, dr Tomasz Nowak pisze kilka słów na temat tego wydania. Ponadto w środku znajduje się dwanaście innych artykułów. Wśród nich jest także mój, poświęcony gazetom szkolnym wydawanym w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Radomsku. „Zeszyty Radomszczańskie” można otrzymać za darmo (do wyczerpania nakładu) w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

611 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: