Wystawa z okazji 35 rocznicy powstania pierwszej drużyny harcerskiej im. mjr Hubala w Radomsku

Ten artykuł dodałem 28.04.2017 roku

W piątek 28 kwietnia 2017 roku o godz. 17 w Muzeum Regionalnym w Radomsku odbędzie się otwarcie wystawy pt. „Hubal. Legenda Żołnierska”. Wystawa ta została zorganizowana z okazji 35 rocznicy powstania pierwszej drużyny harcerskiej im. mjr Hubala w Radomsku.

hubal_legenda_zolnierska_zapowiedz_wystawy

Ekspozycja będzie podzielona na dwie części. Pierwsza z nich dotyczyła będzie samego Hubala, jego życia, działalności, powstania OWWP. Druga część to opowieść o 35-letniej historii „Hubalczyków” w Radomsku. Zaprezentowane zostaną zdjęcia, dyplomy, mundury i wszelkiego rodzaju pamiątki z 35 lat. Wystawę będzie można oglądać w Muzeum Regionalnym w Radomsku do końca maja.

656 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.