Wywiad o Szukalskim w „Gazecie Radomszczańskiej”

Ten artykuł dodałem 24.01.2019 roku

W „Gazecie Radomszczańskiej” z 24 stycznia 2019 roku ukazał się wywiad pt. „Gidelski dziadek Leonardo di Caprio”. Redaktor Janusz Kucharski rozmawia ze mną o XX-wiecznym artyście Stanisławie Szukalskim. Zachęcam do przeczytania 🙂

GR_4_2019_okladka

O tym, kim był Stanisław Szukalski możecie przeczytać na blogu – w tym tekście. Ostatnio o artyście mówi się dość dużo, a wynika to z faktu, że w serwisie Netflix pojawił się film dokumentalny na jego temat.

P.S. W pierwszym akapicie przedstawiono mnie jako prowadzącego bloga Noworadomsk.pl, oczywiście chodziło o Radomsk.pl 🙂

145 razy oglądano od początku 2 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na adres podany w punkcie 4, na pewno się dogadamy.