Wywiad o Szukalskim w „Gazecie Radomszczańskiej”

Ten artykuł dodałem 24.01.2019 roku

W „Gazecie Radomszczańskiej” z 24 stycznia 2019 roku ukazał się wywiad pt. „Gidelski dziadek Leonardo di Caprio”. Redaktor Janusz Kucharski rozmawia ze mną o XX-wiecznym artyście Stanisławie Szukalskim. Zachęcam do przeczytania 🙂

GR_4_2019_okladka

O tym, kim był Stanisław Szukalski możecie przeczytać na blogu – w tym tekście. Ostatnio o artyście mówi się dość dużo, a wynika to z faktu, że w serwisie Netflix pojawił się film dokumentalny na jego temat.

P.S. W pierwszym akapicie przedstawiono mnie jako prowadzącego bloga Noworadomsk.pl, oczywiście chodziło o Radomsk.pl 🙂

642 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: