Zaproszenie na promocję książki Stanisława Sankowskiego

Ten artykuł dodałem 12.10.2016 roku

W piątek 14 października o godz. 17 w galerii Muzeum Regionalnego im. S. Sankowskiego w Radomsku odbędzie się promocja książki Stanisława Sankowskiego pt. „Prace historyczne” (tom I).

s-sankowski_prace_historyczne

Książka jest zbiorem prac historycznych o dziejach Radomska, napisanych jeszcze przed II wojną światową. Są to zarówno nigdy nie publikowane obszerne „Przyczynki do dziejów miasta Radomska”, jak i wydane już dzieje klasztoru Franciszkanów w Radomsku, historia Związku Oficerów Rezerwy czy wybór z artykułów drukowanych w „Gazecie Radomskowskiej”. Książkę tę opracował dr Tomasz Nowak. Ma ona 277 stron, będzie można ją nabyć w cenie 27 zł.

1002 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: