Zmarł Ks. Profesor Arkadiusz Olczyk

Ten artykuł dodałem 1.10.2018 roku

1 października 2018 roku w Zapolicach, w wieku 52 lat zmarł po ciężkiej i długiej chorobie Ks. Profesor Arkadiusz Olczyk. Z sylwetką duchownego można się zapoznać tutaj.

ksiadz_arkadiusz_olczyk

Msza Święta żałobna będzie sprawowana pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Wacława Depo, Metropolity Częstochowskiego, w dniu 3 października 2018 roku (środa) o godz. 19 w kościele seminaryjnym pw. Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana w Częstochowie.

Msza Święta pogrzebowa sprawowana pod przewodnictwem Księdza Biskupa Andrzeja Przybylskiego odbędzie się 4 października 2018 roku (czwartek) o godz. 12 w kościele parafialnym pw. Św. Jadwigi Śląskiej w Kodrębie. Po mszy ciało Księdza Profesora Arkadiusza Olczyka zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

314 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.