Budynek po szkole w miejscowości Chełmo

Ten artykuł dodałem 6.06.2019 roku

W miejscowości Chełmo (gmina Masłowice) stoi budynek, w którym całkiem niedawno znajdowała się szkoła podstawowa.

Jest to budynek z parterem i jednym piętrem. Jego stan wydaje mi się całkiem niezły. Upływający czas oczywiście robi swoje, gdzieniegdzie powybijane są szyby w oknach, odpada też farba z tynkiem. Nad wejściem wisi jeszcze charakterystyczna czerwona tabliczka z napisem „SZKOŁA PODSTAWOWA w CHEŁMIE”. I co istotne – budynek jest na sprzedaż.

138 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.