Dobry serwer to podstawa

Radomsk.pl nie mógłby istnieć w sieci, gdyby nie firma, która udostępnia mi wirtualne miejsce na teksty, zdjęcia oraz inne pliki. Obecnie korzystam z usług cyber_Folks. To solidny dostawca rozwiązań w zakresie m.in. hostingu. W taki sposób mówią o swoich zaletach:

W testach obciążeniowych nasz hosting WordPress notuje wyniki do 67x lepsze niż klasyczny hosting, oparty o tę samą wersję PHP. Rozwiązanie bazuje na dyskach NVMe, procesorach z 48 wątkami i takimi technologiami, jak DNS Anycast, HTTP/2,, REDIS oraz LS Cache, dzięki którym szybkość otwierania strony rośnie!.

Wybierając nasz hosting korzystasz z jednego z najlepszych rozwiązań kopii zapasowych. Backup strony jest wykonywany codziennie i możesz go odzyskać do 28 dni wstecz, a w niektórych wypadkach kopia baz jest wykonywana co 6 godzin.

Mi najbardziej podoba się szerokie wsparcie techniczne, bo z ewentualnymi problemami nie pozostaję sam. Zresztą, mówiąc o tych ewentualnych problemach mam na myśli sytuacje, kiedy robię coś po raz pierwszy.

Obsesyjnie dbamy o obsługę klienta. To dlatego monitorujemy nieustannie takie parametry jak NPS (Net Promoter Score), badający skłonność do polecania naszej marki oraz FTR (First Time Resolution) – badający średni czas, jaki upływa od kontaktu do rozwiązania. Z dumą dzielimy się informacją, że mediana FTR za ostatni miesiąc to zaledwie 6 min 26 sek!

Po co reklamuję tutaj cyber_Folks? Po pierwsze, bo jestem zadowolony z oferowanych usług. Po drugie – każda osoba, która skorzysta z oferty, przechodząc stąd na ich stronę, będzie zapisana jako polecona przeze mnie. Nie ukrywam, że za takiego klienta otrzymam prowizję w postaci obniżonej opłaty za hosting. W perspektywie – korzystając z linka polecającego, wspierasz utrzymanie radomsk.pl.

Link polecający (kliknij i zamów)

2192 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj