Dobry serwer to podstawa

Ten artykuł dodałem 29.10.2017 roku

Radomsk.pl nie mógłby istnieć w sieci, gdyby nie firma, która udostępnia mi wirtualne miejsce na teksty, zdjęcia oraz inne pliki. Od początku korzystam z usług polskiej firmy Serveradmin sp. z o.o., która świadczy usługi hostingowe pod marką linuxpl.com. To solidny dostawca rozwiązań w zakresie m.in. serwerów wirtualnych. W taki sposób mówią o swojej infrastrukturze:

Do dyspozycji mamy łącza o przepustowości sumarycznej powyżej 100 Gbit, które są obsługiwane przez światłowody od kilkunastu providerów. Każdy z serwerów wpięty jest do portu 1Gbit na przełączniku . Czasy dostępu (pingi) do serwerów są rzędu 40-50 ms. Pomieszczenia, w którym znajdują się serwery są klimatyzowane, odpowiednio zabezpieczone przed dostępem osób trzecich. Obecnie na potrzeby hostingu posiadamy ponad 100 osobnych serwerów z procesorami Xeon i Intel i7, które posiadają od 24 do 256 GB pamięci RAM. Używamy dysków SATA, SAS jak i nowych dysków flashowych SSD. Serwery bazodanowe są ulokowane na osobnych dyskach SAS i SSD. Posiadamy również wiele innych serwerów ktore zapewniają kopie bezpieczeństwa, obsługę DNS i pozostałe zaplecze hostingowe. Sumaryczna liczba maszyn pod wszystkie usługi przekroczyła w 2017 roku 430 sztuk.

admin-banner2

Mi najbardziej podoba się szerokie wsparcie techniczne, bo z ewentualnymi problemami nie pozostaję sam. Zresztą, mówiąc o tych ewentualnych problemach mam na myśli sytuacje, kiedy robię coś po raz pierwszy.

Nad rozwojem Serveradmin Sp. z o.o. pracuje blisko 35 osób. Staramy się o dobry wizerunek naszej firmy. Support dla naszych Klientów jest realizowany przez całą dobę, również w weekendy. Mamy wyróżniający sie system kontaktu z administratorami zapewniony przez kanały Live Chat, telefon (infolinia), Gadu-Gadu i e-mail. Do supportu nie zatrudniamy zwykłych konsultantów a administratorów z zawodu oraz osób zaznajomionych i przeszkolonych w zagadnieniach hostingu, dzięki czemu ułatwia to kontakt i rozwiązywanie problemów w szybkim czasie. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, posiadamy dużą wiedzę na temat używanego przez klientów panelu Directadmin, pozwala to na pisanie dodatkowych wtyczek, niespotykanych nigdzie indziej.

Aaa, domenę radomsk.pl oraz kilka innych także utrzymuję w linuxpl.com. Zobaczcie jeszcze ciekawą grafikę z ich strony.

linux_wliczbach

Po co reklamuję tutaj linuxpl.com? Po pierwsze, bo jestem zadowolony z oferowanych usług. Po drugie – każda osoba, która skorzysta z oferty, przechodząc stąd na ich stronę, będzie zapisana jako polecona przeze mnie. Nie ukrywam, że za takiego klienta otrzymam prowizję w postaci obniżonej opłaty za hosting. W perspektywie – korzystając z linka polecającego, wspierasz utrzymanie radomsk.pl.

796 razy oglądano od początku 1 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

1. Jestem autorem wszystkich artykułów (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
2. Jestem autorem wszystkich zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Jeśli znasz autora - napisz do mnie.
3. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, tzn. zostały zrobione najpóźniej do miesiąca wcześniej (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku).
4. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem.
5. Punkty nr 1. i nr 2. oznaczają, że możesz sobie czytać, oglądać, ale nie kopiować. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy.