Dobry serwer to podstawa

Ten artykuł dodałem 29.10.2017 roku

Radomsk.pl nie mógłby istnieć w sieci, gdyby nie firma, która udostępnia mi wirtualne miejsce na teksty, zdjęcia oraz inne pliki. Obecnie korzystam z usług cyber_Folks. To solidny dostawca rozwiązań w zakresie m.in. hostingu. W taki sposób mówią o swoich zaletach:

W testach obciążeniowych nasz hosting WordPress notuje wyniki do 67x lepsze niż klasyczny hosting, oparty o tę samą wersję PHP. Rozwiązanie bazuje na dyskach NVMe, procesorach z 48 wątkami i takimi technologiami, jak DNS Anycast, HTTP/2,, REDIS oraz LS Cache, dzięki którym szybkość otwierania strony rośnie!.

Wybierając nasz hosting korzystasz z jednego z najlepszych rozwiązań kopii zapasowych. Backup strony jest wykonywany codziennie i możesz go odzyskać do 28 dni wstecz, a w niektórych wypadkach kopia baz jest wykonywana co 6 godzin.

Mi najbardziej podoba się szerokie wsparcie techniczne, bo z ewentualnymi problemami nie pozostaję sam. Zresztą, mówiąc o tych ewentualnych problemach mam na myśli sytuacje, kiedy robię coś po raz pierwszy.

Obsesyjnie dbamy o obsługę klienta. To dlatego monitorujemy nieustannie takie parametry jak NPS (Net Promoter Score), badający skłonność do polecania naszej marki oraz FTR (First Time Resolution) – badający średni czas, jaki upływa od kontaktu do rozwiązania. Z dumą dzielimy się informacją, że mediana FTR za ostatni miesiąc to zaledwie 6 min 26 sek!

Po co reklamuję tutaj cyber_Folks? Po pierwsze, bo jestem zadowolony z oferowanych usług. Po drugie – każda osoba, która skorzysta z oferty, przechodząc stąd na ich stronę, będzie zapisana jako polecona przeze mnie. Nie ukrywam, że za takiego klienta otrzymam prowizję w postaci obniżonej opłaty za hosting. W perspektywie – korzystając z linka polecającego, wspierasz utrzymanie radomsk.pl.

Link polecający (kliknij i zamów)

1870 razy oglądano od początku 2 razy oglądano dzisiaj

Ważne informacje

Jestem autorem wszystkich artykułów i zdjęć (chyba, że zaznaczyłem, że jest inaczej w jakimś konkretnym przypadku). Czasami korzystam ze starych zdjęć znalezionych w internecie, prasie, książkach, przesłanych przez Czytelników. Staram się pytać o zgodę na wykorzystanie takiego zdjęcia, ale nie zawsze to jest możliwe, a czasem niepotrzebne. Jeśli jednak naruszyłem czyjeś prawa autorskie, proszę o kontakt. Zdjęcia w artykułach są mniej więcej aktualne w stosunku do daty opublikowania artykułu, chyba, że zaznaczyłem inaczej. Jeśli znalazłaś/-eś błąd, chcesz coś zasugerować, skrytykować, pochwalić, napisz na pawel@radomsk.pl - wychodzę z założenia, że nie jestem nieomylny i mogłem coś przegapić, o czymś zapomnieć albo po prostu czegoś nie wiem. Pamiętaj także, że możesz sobie do woli i za darmo czytać, oglądać, ale nie wolno Ci kopiować żadnych moich tekstów oraz żadnych zdjęć. Jeśli jednak bardzo chcesz wykorzystać coś mojego, napisz na pawel@radomsk.pl - na pewno się dogadamy i tu niekoniecznie chodzi o pieniądze :)

Tagi dla tego wpisu: